Můj příběh

Miluji komunikovat s lidmi. A mým posláním je pomáhat lidem najít v sobě takovou cestu, aby žili svobodně, radostně a v harmonii, protože takový člověk pak rozzáří spoustu dalších a dalších lidí.

MŮJ PŘÍBĚH

aneb život housenky končí, aby mohl motýl zazářit v celé své kráse

Když se zamyslím nad tím, jaký dnes žiju život, tak mě napadá jedno pěkné přirovnání spisovatele Robina S. Sharma. Řekl, že život housenky končí, aby mohl motýl zazářit v cele své kráse.

Říkám s láskou, co si myslím a žiju v pravdě. Dnes už je mi jasné, že to, co vyzařuji ven, to se mi vrací zpět. Dále take to, že o vztahy se pečuje jako o krásnou kytičku a že už umím říkat ne.

Tvořím a s láskou předávám lidem nové způsoby a možnosti, jak se mít rád a být se sebou spokojený. Inspiruji a učím lidi pracovat nejen se svojí myslí, ale i se sebou samými jako celkem, aby se dokázali cítit příjemně a setrvávali v pocitu JE MI HEZKY co nejdéle.

Podporuji lidi v tom, aby si navzájem rozumněli a pochopili, proč se jim děje to, co právě prožívají. Mám ráda seberozvoj, duchovno, meditace, spiritualitu, četbu a miluji přírodu a její rytmy. Hory, lesy, horské zpívající potůčky…

ALE VŽDYCKY TO TAK NEBYLO

Musela jsem však ujít dlouhou cestu, abych se dostala až sem. Ještě v roce 2015 jsem byla v neustálém spěchu. Ráno vstávání ve 4:45 h, autem do práce, po práci domů, vyklidit myčku, pustit pračku a rychle sednout do auta, a jet do fitka, protože jsem měla plné lekce klientů. Tam každý den jedna aktivita, byla jsem instruktorkou dynamických cvičení.

Večer jsem byla tak psychicky i fyzicky unavená, že jsem snědla pár nezdravých věcí z lednice a šla spát. Víkendy jsem obětovala domácím pracem a zachraňování rozpadajícího se manželství. V pondělí jsem vždy nastoupila do stejného kolotoče.

Dva roky na to se manželství rozpadalo takřka úplně a o rok později přišel úraz. Spadla jsem, vlastně se zhroutila u kuchyňské linky na dlažbu. Dospělý syn mě našel s rozbitou hlavou v louži krve. Ostatní si nepamatuji. Probudila jsem se až v nemocnici se zašitou hlavou.

OBDOBÍ TEMNA

Temné období jsem prožívala po návratu z nemocnice. Odmítla jsem jakoukoliv léčbu léky a utišujícími prostředky od bolesti. Když jsem se vrátila domů, dcera byla na půlroční stáži ve Švýcarsku. Toužila jsem ji vidět a obejmout ji. Krvácení do mozku mi nedovolovalo číst, psát, ani sledovat cokoliv na počítači.

Stěží jsem se dopotácela na toaletu. Pohled na něco pohybujícího mi vyvolával mdloby. Vedení v mém zaměstnání mě kontaktavolo, kdy přijdu do práce, že je potřeba napsat tiskovou zprávu.

NASTAL VŠAK ZLOM

Období poúrazové rekonvalescene bylo pro mě velkým přínosem. Tím, že jsem mohla sledovat pouze audio, a to maximálně 30 minut, dostávalo se mi nesmírného množství času a klidu. Postupně jsem začala chápat, proč se mi všechno stalo a pocítila jsem nesmírný vděk za to, že jsem byla tímto způsobem zastavena.

Najednou jsem měla obrovský prostor na všechny meditace, které jsem vedla v lekcích hormonální jógyčchi-kungu, a to jen tak pro sebe, pro uzdravení mého já i fyzického těla. Byly překrásné, procítítěné, něžné... Postupně se obohacovaly dalšími a dalšími vizualizacemi. Přicházelo uzdravování nejen fyzické, ale i duševní.

Laskavým přijetím a pochopením mých prožitků jsem získala nové vjemy, celková senzitivnost se několikanásoně zvýšila. Vyzařování lidí, míst, nejrůznějších skupin osob, aj. jsou čitelnější. Ruce se stávají léčivými otevřeným lidem. Jde o překrásné vnímání, za jež jsem velmi vděčná.

Chci tímto vyjádřit vděk nejen sepsáním tohoto laskavého příběhu pro sebe a pro vás všechny, kdo jste dočetli až sem, ale i tím, že jím mohu inspirovat spoustu dalších lidí.

ZAČÁTEK NOVÉ CESTY

Návrat do práce byl poměrně složitější. Vědomě jsem snížila své zatížení jak v pozici tiskové mluvčí organizace, tak ve všech dalších směrech. Naučila jsem se říkat ne. Dynamické aktivity jsem postupně zrušila a nechala pouze vedení lekcí hormonální jógyčchi-kungu, což je překrásné a sebeobnovující.

V poúrazovém období jsem si pořídila, vlastně jen k vůli sobě, přístroj, který měří jemnohmotné energie nejen orgánů těla, ale i celých systémů v těle. Chtěla jsem zjistit, zda dochází ke změnám v mém fyzickém těle, když měním sebe, svůj celkový pohled na život.

No a ono opravdu ke změnám docházelo. Každý pocit, kdy je vám hezky prostřednictvím kouzelných vibrací – lásky, laskavosti, dobrosrdečnosti a pochopení, se léčíte a uzdravujete a odkrývají se ve vás další a další schopnosti. Později jsem to zjistila i na kamarádkách a známých, co se chtěli změřit. Potvrdili.

Zvýšená senzitivnost byla čím dál více znatelněší, proto jsem energetické vyzařování chtěla propojit s lymfatickým a hormonálním. Absolvovala jsem tedy v lednu 2020 kurz lymfatických masáží, kde se mé vjemy zase posunuly. Začala jsem měřit a lymfodrenážovat kamarádky, známé, známé známých atd. Jejich prožívání ve většině případů úzce souviselo i s naměřenými výsledky přístrojem.

Ráda si s lidmi povídám, a to o jejich příjemných prožitcích, spojených s přírodou, meditacemi, cvičením s duchovním nádechem aj. Většinou se také dostaneme i z jejich pohledu k negativním prožitkům. Mnohdy se stane, že při společném rozhovoru zjistí, že prožitek má hlubší poslání, které promění jejich život v pozitivní posun.

Když se poté rozcházíme, vidím jak lidé září a je jim hezky. To mě velmi těší a povzbuzuje, že nachází změnu v sobě samých a vždy je spojena s jejich niternou láskou, laskavostí a dobrosrdečností. Každý má v sobě kouzelné vibrace přímo ve svém nitru. Někdy však mohou spát a nemohou se projevit, třeba z důvodu spěchu a tlaku z okolí. Je velmi krásné, když vidím jejich záři v nich i kolem nich po společném povídání.

NOVÁ CESTA POKRAČUJE

Vystoupila jsem z nevědomí, ze systému, z organizace, kde jsem byla ohraničena mantinely. Teď vykračuji na novou, svobodnou cestu a je mi nádherně. Našla jsem sama sebe, co doopravdy jsem, své poslání, kterým pomohu mnoha lidem.

Mé rozhodnutí dozrálo - byl to boj rozumu a duše ve mně. Opouštím, do nedávna mnou chápanou, komfortní zónu - systém, organizaci, a to po 20-ti leté praxi tiskové mluvčí. Včera jsem podala žádost o ukončení mé činnosti u organizace, v níž jsem získala spoustu zkušeností. Ale teď je na čase jít dál a pomáhat i ostatním lidem. Vykračuji do nového života.

Jaké mám jistoty? Jedna, pro mě hodně zásadní jistota je, že jsem na nové cestě. Celé mé já je šťastné a vnímá, že toto je správná volba. Žádná faleš, tlak, přetvářka, ale svoboda myšlenky, slova i činu….

NYNÍ CHCI POMÁHAT I VÁM

Chci Vás inspirovat svým příběhem, skrze mé prožitky, skrze mé získané i vrozené vědění, skrze příběhy jiných lidí.

Jak můžete reagovat na negativní myšlenky a změnit je na pozitivní.

Jak můžete reagovat ve složitých životních situacích, co určitá situace pro vás znamená, kam vás posouvá.

Jak lze udržet negativní mysl na uzdě a být při tom všem v klidu.

Jak změnit své reakce z nitra a mít se rád a být spokojený.

Chci vám sdílet nahlédnutí do mého života, skrze moje pocity, myšlenky, ponaučení v e-booku a videa.

Bude mi velkým potěšením, když si sami vyberete, co uznáte za vhodné a pomůže vám cokoliv na cestě vašim životem, za pocitem JE MI HEZKY.

 

Produkty

Žijte příběh, ve kterém je vám hezky a rozdávejte krásné všude kolem vás

Jak se udržet v pocitu JE MI HEZKY co nejdéle

Růny a vědění

Kouzelné energie myšlenek, slov a činů

Ozdravná báseň přírody – světlo Beskyd

Krásná slova před spaním

Video: Meditace vnitřní úsměv

Video: Meditace harmonizace čaker a léčivé světlo

On-line Hormon jóga

On-line čchi-kung