Léčivá slova a doteky

Vnímám jemnou propojenost energetického, lymfatického a hormonálního systému člověka a jak vše úzce souvisí s prožíváním života. Jak důležité pro člověka je to, aby se cítil hezky a příjemně na základě lásky, laskavosti, dobrosrdečnosti a pochopení. Právě odjíždím z Brna domů, obohacena dalšími informacemi z kurzu o lymfodrenáži obličeje.

Ráda si s lidmi povídám o jejich prožitcích, spojených s přírodou, meditacemi, cvičením s duchovním nádechem, prostě o jejich životních cestách. Většinou se také dostaneme i z jejich pohledu k negativním vnímáním. Mnohdy se stane, že při společném rozhovoru zjistí, že prožitek má hlubší poslání, které promění jejich život v pozitivní posun. Když se poté rozcházíme, vidím jak lidé září a je jim hezky.

Zvýšená senzitivnost

Zvýšená senzitivnost se začala projevovat v poúrazovém období před několika lety. Ruce se stávaly skrze mne léčivými otevřeným lidem. Jde o překrásné vnímání, za něž jsem velmi vděčná… Proto jsem energetické vyzařování lidí, míst, nejrůznějších skupin osob, přírody, prostě okolního světa, chtěla pochopit z pohledu lymfatického a hormonálního systému člověka. Jejich vzájemné vlivy mezi sebou. Absolvovala jsem tedy počátkem roku 2020 kurz lymfatických masáží celého těla, kde se mé vjemy zase posunuly.

Něžná lymfa uvnitř nás

Začala jsem měřit a lymfodrenážovat kamarádky, známé, známé známých atd. Jejich prožívání ve většině případů úzce souviselo i s naměřenými výsledky přístrojem, který jsem si pořídila po úrazu, jen k osobnímu prozkoumání sebe samotné. Měří totiž jemnohmotné energie nejen orgánů těla, ale i celých systémů. Chtěla jsem zjistit, zda dochází ke změnám vibrací v mém fyzickém těle, když měním sebe, svůj celkový pohled na život, s vnímáním přírody aj.

Opravdu ke změnám docházelo. Každý pocit, kdy je nám hezky prostřednictvím kouzelných vibrací – klidu, lásky, laskavosti, dobrosrdečnosti a pochopení, se obnovujeme a uzdravujeme a odkrývají se v nás další a další schopnosti. Později jsem stejné zjistila i na kamarádkách a známých. Zjistila jsem, že pokud je lymfatický systém v harmonii, je v harmonii i imunitní, hormonální a energetický systém… Úzce spolu souvisí.

Tento víkend jsem doplnila kurz lymfy celého těla také o kosmetickou lymfodrenáž obličeje. Jde o velmi jemné doteky, které souzní s lymfou obličeje a jsou něžné a příjemné.

Každý má v sobě kouzelné vibrace přímo ve svém nitru. Někdy však mohou spát a nemohou se projevit, třeba z důvodu spěchu a tlaku z okolí. Je velmi krásné, když vidím, jak lidé vnímají své něžné nitro po společném povídání.
Znovu jsem zjistila, jak všechno do sebe zapadá jako „puzzle“, a jak je pro člověka důležité to, aby se cítil hezky a příjemně na základě lásky, laskavosti, dobrosrdečnosti a pochopení.

Vnímáte také, kolik lásky, laskavosti a dobrosrdečnosti je ve vás i v celém okolí? Dejte To se mi líbí.

Mějte krásné jarní dny plné lásky😊

Miluji komunikovat s lidmi. A mým posláním je pomáhat lidem najít v sobě takovou cestu, aby žili svobodně, radostně a v harmonii, protože takový člověk pak rozzáří spoustu dalších a dalších lidí. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.