Marie Bortlová

Rozpustit ego. Proč? Co to znamená?

Přicházejí krásná slova a vidím obrazy, i když víčka jsou zavřená. Sedíme v učebně, máme zavřené oči a vnímáme něžné vibrace, jež tvoří naše těla při meditaci na odlehčení mysli. Je nás tady bezmála třicet, v různém věkovém rozmezí. Léčitelé, fyzioterapeuti, manažeři, studenti, lidé z různých koutů naší země, které zajímá práce s myslí.

Kvantové opravy pro pokročilé

Posloucháme přednášky na kurzu Kvantových oprav pro pokročilé. Jde o naprosto jednoduché postupy, které nás mohou lehce zbavit nejrůznějších problémů, nepříjemných pocitů, bolestí či nemocí. Nepříjemné pocity vytváří naše mysl, přičemž naše mysl je ego. Cokoliv mysl vymyslí, my se toho chytneme a začneme nechtěné rozvíjet.

Máme však možnost rozhodnout se, aby nepříjemný pocit odešel. Jednoduše dovolíme pocitu, aby odešel. Prostě ho necháme jít. Mysl nezvládá tuto reakci udržet a pocit odejde. Jde o vědomou práci se sebou samým, ale je možné pracovat i s ostatními.

Proč máme nepříjemný pocit nechat jít? Protože první vzniká nepříjemný pocit, poté následuje bolest a výsledkem je nemoc. My však zasáhneme hned na začátku a „blbý“ pocit necháme jít.

Mysl nezvládá tuto reakci udržet a pocit odejde

Ve své praxi jsem zjistila, že je možné krásně reagovat na návrhy mysli ihned. Předloží-li vám rozum nepříjemnou myšlenku, kterou byste se měli zabývat, stačí ji odpovědět: „Hmm, dobře, ale to je přesně to, čím se teď zabývat nebudu. Co tam máš dál?“. Takovou reakci mysl nezvládá, tudíž vám nic dalšího nepřinese. Poté se můžete zaměřit třeba na nějakou fyzickou činnost. Nebo si vybavit příjemný prožitek ze svého života.

Naše mysl je naše ego

Dříve bych nevěřila, že jde takto hezky a poměrně rychle pracovat nejen s vlastní myslí, ale také pomoci uvědomit si práci s myslí i ostatním lidem. Velmi krásně se zde propojují nejrůznější myšlenky vědců, spisovatelů, léčitelů či jiných myslitelů, a to nejen z různých částí naší planety, ale i z různých období evoluce lidstva na Zemi. Jde o příjemné uvědomění, za které jsem vděčná.

Jak zabrzdit vlastní mysl v tvoření zmatků

Proto mě napadlo napsat vám jednoduchou cestu, jak zabrzdit vlastní mysl v tvoření zmatků.
Stručný a velmi jednoduchý návod vám napíšu v příštím článku. Půjde o další příspěvek mého webu. Zatím si můžete stáhnout můj eBook zdarma, kde jsem napsala šest tajemství, jak mít krásný den už od rána.

Mám vás ráda víc, než si myslíte 🙂

Máte také rádi, když jste v pocitu JE MI HEZKY?