Marie Bortlová

Rozloučení a cesta vstříc…

Poslední dva pracovní dny mě dělí od ukončení služby ve státní organizaci, kterou jsem zastupovala jako tisková mluvčí. Napsala jsem mail na rozloučenou všem milým kolegům, se kterými jsem spolupracovala v průběhu necelých 21 let. Bylo to krásné období mého života, kdy jsem poznala spoustu milých tváří s krásným vyzařováním jejich srdce. Proto jsem jim do všech krajů naší země napsala mail na rozloučenou, který chci s vámi, milí vědomě zářiví, sdílet.

Rozloučení s milými kolegy

Vnímám teď v sobě velmi příjemné pocity, jak se často zmiňuji v mých článcích – pocity JE MI HEZKY. Cítím, že se chci s kolegy rozloučit s láskou, laskavostí a dobrosrdečností, protože si to všichni zaslouží, včetně mne samotné.

„Krásný den milí kolegové,

ráda bych se s vámi rozloučila, protože k 30. 4. 2021 končím jako tisková mluvčí státní organizace v Olomouci. Rozhodla jsem se jít nyní novou cestou, na kterou se moc těším 😊 Ale chci říci, že jsem vděčná za všechno, co jsem se ve státní správě za skoro 21 let naučila a za spoustu skvělých lidí, kteří obohatili mou životní etapu😊 Moc vám děkuji za to, že jste… 😊

Víte co, myslím si, že v každém z nás zraje nějaký sen, kterému chcete jít vstříc. Rozhodnutí přijde, až je čas, až se začnete těšit na to nové. Cítíte, že je vám moc hezky… A to je ono 😊

Přeji vám krásný den a krásnou cestu životem, ať vás naplňuje a tvoříte ji s láskou.

Ráda jsem vás všechny poznala a spolupracovala s vámi

Páčko

Majka Bortlová 😊“

Přichází krásné reakce ze všech koutů naší země

Sotva jsem rozlučovací e-mail rozeslala kolegům do všech koutů naší země, přichází mi stále krásné reakce s ještě krásnějšími slovy, kterých si velmi vážím a která zůstanou v mém srdci. Moc všem za ně děkuji a těším se na novou cestu životem. Vítám vás na ni se mnou. S energií lásky, laskavosti a dobrosrdečnosti si tvoříme svůj vlastní život.

Cítíte to tak stejně?

Vnímáte také, že v pocitu JE MI HEZKY, se cítíte v blaženosti a že tvůrci tohoto pocitu jsme my samotní?

Vychází přímo z našich srdcí 😊