Dneska mě to napadlo, tak jsem řekla ANO :-)

Napíšu vám o mém prvním …

Napíšu vám o mém prvním eBooku zdarma, který jsem pro vás napsala. Zrovna v těchto dnech jsem knihu dokončila. Přes všechny texty, grafické úpravy a práce „ajťáka“, což asi nejsem, se mi podařilo eBook vytvořit a zveřejnit ho právě tady. Jde o velká tajemství, která jsem vám odhalila, protože si ze srdíčka přeji, aby bylo zářivých lidí na naší planetě stále víc a víc.

Můj eBook zdarma, který je dárkem pro vás, má název: „6 tajemství pro klidnou mysl i tělo aneb jak mít hned od rána krásný den“

Co předcházelo tvorbě eBooku zdarma?

Vystoupila jsem z nevědomí, ze systému, z organizace, kde jsem byla ohraničena mantinely a vykračuji na novou, svobodnou cestu. Je mi nádherně. Našla jsem sama sebe, co doopravdy jsem, své poslání, kterým pomohu mnoha lidem. Opouštím, do nedávna mnou chápanou, komfortní zónu – systém, organizaci, a to po 20ti leté praxi tiskové mluvčí. Nyní chci jít dál a pomáhat i ostatním lidem. Celé mé já je šťastné a vnímá, že jde o správnou volbu. Svobodu myšlenky, slova i činu….

Chci vás inspirovat svým příběhem, skrze mé prožitky, skrze mé získané i vrozené vědění, skrze příběhy jiných lidí. Chci vám sdílet nahlédnutí do mého života, skrze moje pocity, myšlenky, ponaučení v eBooku a videích. Bude mi velkým potěšením, pomůže-li vám cokoliv láskyplného na cestě vašim životem, za pocitem JE MI HEZKY.

A takhle to vypadá uvnitř eBooku… 🙂

Posledním dubnovým dnem končím svou 20ti letou etapu života a měsícem květnem vykračuji na novou cestu. Právě nyní si uvědomuji, že zrovna láskyplným měsícem začínám pouť, na kterou se velmi těším. V období prolínání mých cest, staré a nové, vzniká tento první eBook, kde všechna tajemství vykrystalizovala v průběhu několika let z různých mentálních a protahovacích cvičení. Původně jsem vycházela z východních umění a poté mi v meditacích přicházela další nová poznání.

Vybrala jsem pro vás šest nejjednodušších tajemství, která jsou velmi účinná. Zklidní vaši mysl i tělo hned po probuzení. Některá tajemství vypadají velmi radostně. Pro někoho mohou být až legrační. Musím se přiznat, že pokud je budete praktikovat i s někým z vašich nejbližších, zasmějete se jako já s přítelem. Dokonce i jeho čtyřletá dcera si teď některá tajemství cvičí sama, hned jak se probudí a je naprosto rozzářená.

Jedno z tajemství v eBooku vypadá takto. Chcete vidět a přečíst si více? Tak se podívejte 🙂

Důležité je tady zmínit, že výsledkem praktik šesti tajemství je dlouhotrvající pocit, JE MI HEZKY, a proto se chci o ně podělit s vámi. Poté nás tak bude mnohem více šťastných lidí už od rána i celý den. Všechna tajemství dělejte hned po probuzení, nejsou však povinná. Klidně si vyberte ta, která vám vyhovují nejvíce a jsou pro vás příjemná. Vždy mějte na paměti, že vám má být hezky.

Zazvoní ti budík, zmáčkni vypnout, a pusť se do tajemství… Chceš vědět více? Vše najdeš právě tady, v eBooku zdarma, který jde ze srdce přímo do srdce 🙂

Milujete pocit, kdy je vám hezky? Klikněte na To se mi líbí 🙂

Miluji komunikovat s lidmi. A mým posláním je pomáhat lidem najít v sobě takovou cestu, aby žili svobodně, radostně a v harmonii, protože takový člověk pak rozzáří spoustu dalších a dalších lidí. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.