Klíč k energii hor

Jedna z posledních sněžných přikrývek se přes noc položila na horskou pastvinu. Z hladkého povrchu sněhu se točí vzhůru vír něžného vánku s prašanem a sluneční paprsky procházejí skrze něj k našim tvářím. Pozorujeme s přítelem krásy, které tvoří příroda, a necháváme se jimi prostoupit… Obdivujeme velkou sílu hor a vnímáme spojení s nimi.

Příroda v nás

Ptáte se, co je klíčem k otevření energie přírody v nás? Tajemství. A tím tajemstvím je klíč k otevření energie přírody v každé buňce našeho těla.

Klíčem je vnímání přírody všemi smysly. Očima – že se s vděkem díváme na její krásy. Ušima – že ji slyšíme, když se v ní zastavíš a zaposloucháš se do ní. Čichem – že cítíme její vůni, přivoň si k ní… Rukama – že ji pohladíš, dotýkáš se zasněžené větvičky stromu a obdivuješ, jakou krásu dokáže příroda vytvořit, nebo si necháš sněhovou vločku spadnout do dlaně, kde láskou je i to, že vnímáš její něžnou strukturu, než se ti rozpustí v dlani.

Nohama – že pod každým tvým krokem vnímáš kořenovou soustavu v půdě i pod sněhem. Když ochutnáš vodu ze studánky hor, piješ její čistou lásku, kterou ti věnuje za tvou úctu k ní. Zvlažíš si tvář a znovu si uvědomuješ, jak neoddělitelně patříme k sobě. Jsme součástí přírody a ona je součástí nás. Ze srdce nám přeji, aby jsme se všichni na tento klíč rozvzpomněli a tajemství tak v sobě znovu odemkli…

Lázeň v energii horských stromů

Video s vlnou energie lesů v horách vám sem s láskou sdílím, jako lázeň v jejich energii a přeji si, aby vás její něžná láska občerstvila.

 

Další pěkná tajemství jsem napsala v eBooku zdarma pro vás, který má název   „6 tajemství pro klidnou mysl i tělo, aneb jak mít hned od rána krásný den“.

Milujete tajemství? Více o nich si přečtěte tady.

Vnímejte lásku přírody a vzpomeňte si znovu na její léčivou sílu. Máme ji všichni v sobě už od pradávna.

Máte rádi, když je vám pohádkově hezky? Dejte To se mi líbí.

Miluji komunikovat s lidmi. A mým posláním je pomáhat lidem najít v sobě takovou cestu, aby žili svobodně, radostně a v harmonii, protože takový člověk pak rozzáří spoustu dalších a dalších lidí. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.